Sklepy

Dajemy przestrzeń, trwałość oraz użyteczność


Meble sklepowe: regały, szafki, półki Poznań i okolice

Zaprojektujemy i rozmieścimy Twoje meble sklepowe tak, aby potencjalny klient z przyjemnością i spokojemrealizował zakupy.

Do granic możliwości wykorzystujemy powierzchnie punktów handlowych. Wykonujemy meble sklepowe nawymiar, dla klientów z Poznania, okolic i nie tylko. Wykonane przez nas półki, regały, lady, ekspozytory i inneelementy wyposażenia możesz dostosowywać do wszelkich zmian wprowadzanych w swojej firmie. Jest towyposażenie z materiałów odpornych na odkształcenia, ciężar, zabrudzenia. Prezentuje się efektownie przezcałe lata, dając szansę na skuteczne eksponowanie oferowanych towarów.

Dołącz do grona naszych zadowolonych przedsiębiorców i ciesz się, że masz w pełni funkcjonalne i pakowneoraz wykonane z wysokiej jakości materiałów regały. Zadzwoń i złóż zamówienie na wyjątkowe półki nawymiar niezastąpione w każdym punkcie handlowym. Oferujemy projekty dopasowane w każdym detalu. Znaszą pomocą otworzysz lub zmodernizujesz swój punkt handlowy w dowolnej branży.


Meble do sklepu wykonywane na zamówienie. Co dzięki nim zyskasz?

Zapoznaj się z listą korzyści, jakie czekają na Ciebie, jeśli już postawisz na współpracę z naszą poznańskąfirmą i zamówisz sklepowe meble na wymiar.

Estetyka i funkcjonalność

Łączymy styl z pojemnością, zapewniając Ci meble, które będą zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i pomieszczą wszystkie produkty, które chcesz eksponować.

Sprawdzone materiały

Wykorzystujemy tylko najlepsze elementy, z których powstają trwałe i wytrzymałe meble. Takie, które będą Ci służyły latami.

Profesjonalizm i szybka realizacja

Działamy terminowo oraz sprawnie, czego najlepszy dowód stanowi czas realizacji naszych zleceń. Od projektu do samego do montażu nie mija więcej niż zaledwie kilka tygodni.


Jak powstają nasze meble sklepowe budowane na wymiar?

Całość składa się z 4 etapów, a dokładne informacje o nich znajdziesz poniżej.

1. Kontakt

Skontaktuj się z nami dzwoniąc, pisząc e-mail lub odwiedzając nas w naszej siedzibie.

2. Szczegółyi wycena

Sprawdzimy Twoje preferencje, zbierzemy wymagane pomiary, a na koniec opracujemy wycenę.

3. Projekt i budowa

Potem przekażemy Ci projekt, a po uzyskaniu Twojej akceptacji - przystąpimy do budowy mebli.

4. Montaż

W ostatnim etapie pojawimy się w wybranej lokalizacji, aby zainstalować całość.


Cennik mebli do sklepu produkowanych na wymiar.

Każdy sklep traktujemy jako osobną historię, wymagającą indywidualnego podejścia, dokonania pomiarów, jak i doboru różnych materiałów. To z tego powodu każde zlecenie wyceniamy całkowicie osobno - opierając się na Twoich wymaganiach, jak i samej specyfikacji mebli, które mają znaleźć się w Twoim sklepie. Chcesz poznać szczegółowe ceny Twoich mebli do sklepu?

Zapytaj o darmową wycenę.