Kuchnie na wymiar

Dbamy o design i użyteczność


Marzenia o wysublimowanej i funkcjonalnej kuchni mogą się spełnić szybciej, niż Ci się wydaje. Wystarczy zamówić projekt oraz zlecić nam produkcję mebli na wymiar. 

Zajmiemy się wszystkim, co istotne podczas aranżacji tak wymagającego wnętrza, zwłaszcza gdy przestrzeń wydaje się z nami nie współpracować. Bez względu na wymiary pomieszczenia, jego ustawność oraz wszelkie niedogodności - stworzymy projekt, w który następnie tchniemy życie w postaci idealnie dopasowanych, stylowych mebli. Wszystko przygotujemy na Twoje zamówienie, zgodnie z Twoimi potrzebami, a także indywidualnym pomysłem na wystrój wnętrza. 

Jeśli sobie tego zażyczysz - weźmiemy pod uwagę Twój projekt lub podejmiemy się stworzenia własnych propozycji mebli kuchennych na wymiar. Kuchnie na zamówienie to najlepszy sposób na to, aby zaaranżować pomieszczenie w niebanalny sposób. Żaden element nie pozostanie przypadkowy, a każdy centymetr powierzchni będzie praktycznie wykorzystany. Jeśli więc martwią Cię nietypowe wymiary, kiepskie oświetlenie czy inne mankamenty wnętrza - czas pozbyć się tych trosk i skorzystać z naszej pomocy.

Już teraz skontaktuj się z naszą firmą z Poznania. Kontakt

Zaprojektowane przez nas meble kuchenne ożywią wnętrze. Sprawią, że będzie ono nie tylko harmonijnie współgrać z gustem domowników. Stanie się również funkcjonalne dzięki sprytnie ukrytym szafkom, systemom cichego domykania czy pojemnym szufladom.


Kuchnie na zamówienie z całym pakietem niezwykłych korzyści.

Każde przedsięwzięcie wiążące się z wykonaniem projektu, jak i samą budową mebli kuchennych na wymiar niesie za sobą konkretny zestaw korzyści, z których mogą korzystać zarówno klienci z Poznania, jak i jego okolic.

100-procentowa funkcjonalność

Dbamy o to, aby nasze meble kuchenne były użyteczne. Sprawiając tym samym, że przebywanie, jak i korzystanie z kuchni staje się jeszcze większą przyjemnością.

Dopasowane projekty

Tworzymy meble kuchenne obok których nie da się przejśćo bojętnie. Modne, zgodne z najnowszymi trendami, a przedewszystkim idealnie trafiające w gustanaszych klientów.

Profesjonalne materiały

Pilnujemy tego, aby każdy mebel kuchenny opuszczający naszą pracownię był nie tylko piękny, ale przede wszystkim służył przez długie lata. Dlatego do ich tworzenia stosujemy wyłącznie najlepsze dostępne materiały.

Szybka i fachowa realizacja

Wiemy, że czas jest kluczowym czynnikiem dla wielu naszych klientów. Dlatego w naszej firmie, od momentu przyjęcia zlecenia, po dostarczenie gotowych mebli mija zaledwie kilka tygodni!


Jak tworzymy nasze kuchnie na wymiar?

Cały proces to zaledwie 4 proste kroki, których dokładny opis znajdziesz poniżej.

1. Kontakt

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną, mailową lub odwiedź siedzibę naszej firmy.

2. Szczegóły i wycena

Zweryfikujemy Twoje wymagania, przeprowadzimy niezbędne pomiary, a także przygotujemy wycenę.

3. Projekt i budowa

Pokażemy Ci gotowy projekt, a po jego akceptacji – zaczniemy realizację całego przedsięwzięcia.

4. Montaż

Po ukończeniu budowy mebli zjawimy się u Ciebie, aby zainstalować meble lub całą zabudowę bezpośrednio w Twojej kuchni.


Cennik kuchni budowanych na wymiar.

Każdy projekt mebli kuchennych na zamówienie stanowi dla nas odrębną historię. Wymagającą innych materiałów, dodatków, kształtów, wymiarów, a przede wszystkim indywidualnego podejścia. Właśnie dlatego, każde przedsięwzięcie wyceniamy indywidualnie - biorąc pod uwagę jego rozmiar, stopień skomplikowania, jak i ilość oraz rodzaj użytych elementów. Chcesz poznać szczegółowe ceny Twoich mebli dokuchni?

Zapytaj o darmową wycenę.