Meble biurowe na wymiar

Zapewniamy trwałość, styl i funkcjonalność


Meble i zabudowy biurowe projektowane i budowane na wymiar - oferta dla Poznania i okolic

Masz pomysł na wnętrze biurowe, ale zupełnie nie wiesz, w jaki sposób zabrać się za jego aranżację? Jeśli Twoim celem jest stworzenie kompleksowego pomieszczenia – praktycznego, ale zarazem na tyle przytulnego, by z przyjemnością spędzać w nim czas pracy – chętnie Ci w tym pomożemy. Lubimy wyzwania, a aranżacja sali konferencyjnej czy gabinetu do takich należy. Istotne w tym przypadku okazuje się nie tylko zaplanowanie przestrzeni, ale także wybór mebli biurowych, które będą spełniać swe podstawowe zadanieprzez długie lata. Stąd też zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i produkcją wyposażenia biur nawymiar.

Półki, regały, biurka nie mają przed nami tajemnic. Tworzymy je z myślą o naszych klientach zarówno z Poznania, jak i okolic, dla których istotne jest to, aby były praktyczne, a zarazem prezentowały się stylowo w oczach pracowników, kontrahentów czy potencjalnych partnerów biznesowych.

Meble biurowe na wymiar to znakomita inwestycja. Dzięki nim wnętrze zostaje dopracowane w każdym szczególe. W ramach naszych usług zabudujemy wnękę, przygotujemy regał na dokumenty, stworzymy biurko, przy którym praca będzie przyjemnością. Sprawimy, że Twoja wizja nabierze kształtów. Meble przygotujemy na wymiar, a przestrzeń zaprojektujemy tak, abyś czuł się w niej wyśmienicie.


Meble biurowe na zamówienie, a wraz z nimi pełen pakiet wyjątkowy chkorzyści.

Zobacz, co zyskasz zlecając nam wykonanie biurek, szafek, regałów oraz innych elementów niezbędnych do profesjonalnego wyposażenia przestrzeni biurowej Twojej firmy z Poznania lub okolic.

100 - procentowa funkcjonalność

Wierzymy, że biuro mabyć miejscem pełnym stylu, ale przede wszystkim użyteczności ikomfortu. Właśnie dlatego, wnaszych projektach mebli biurowych stawiamy na ich pełną ergonomiczność i wygodę codziennego użytkowania.

Dopasowane projekty

Tworzymy meble kuchenne dopasowanenie tylko do charakteru firmy, ale również całego budynku i przestrzeni, w której się znajduje.Dzięki temu zapewniamy wyjątkowy oraz spójny design.

Profesjonalne materiały

Wiemy, że przybudowaniu mebli biurowych liczy się takżeich niezawodność. Wzwiązku z tym do ich produkcji wybieramy tylko najlepsze materiały - dające gwarancję trwałości i niezmiennej funkcjonalności na wiele lat.

Szybka i fachowa realizacja

Cenimy czas i wymagania naszych klientów, czego najlepszym dowodem jest jakość oraz tempo naszej pracy. Od projektu do instalacji gotowych mebli biurowych nie mija więcej niż kilka tygodni!


Jak tworzymy nasze meble biurowe na wymiar?

1. Kontakt

Skontaktuj się z nami dzwoniąc, pisząc e-mail lub odwiedzając nas w naszej siedzibie.

2. Szczegółyi wycena

Sprawdzimy Twoje preferencje, zbierzemy wymagane pomiary, a na koniec opracujemy wycenę.

3. Projekt i budowa

Prześlemy Ci gotowy projekt, a jeśli go zaakceptujesz –rozpoczniemy budowę mebli do Twojego biura.

4. Montaż

Na koniec zjawimy się we wskazanej lokalizacji, aby przeprowadzić instalację mebli lub całej zabudowy.


Cennik mebli do biura dostępnych na wymiar.

Każde przedsięwzięcie wymaga od nas zupełnie innego podejścia - skupionego na poznaniu Twoich potrzeb, zebraniu niezbędnych pomiarów, jak i dobraniu najlepszych materiałów. Dlatego, każdy projekt mebli biurowych na wymiar wyceniamy indywidualnie - biorąc pod uwagę wyżej wymienione aspekty, jak i inne zmienne. Chcesz poznać szczegółowe ceny Twoich mebli do biura?

Zapytaj o darmową wycenę.