O firmie


Witaj na Okuchnie.pl


Kochamy tworzyć to, co na pozór wydaje się niemożliwe do zreali
zowania. Odpowiadamy na każdą wizję oraz pomysł naszych Klientów. Znajdziemy rozwiązanie na dowolny metraż, dostosowane do stylizacji mieszkania, spełniające oczekiwania użytkowników i odpowiadające trendom. Wykorzystujemy nowoczesne, wytrzymałe i efektownie wyglądające materiały. Oferujemy meble kuchenne na wymiar w Poznaniu, wykonywane według indywidualnych projektów.


Nasze szafki wyposażone są w systemy ułatwiające przechowywanie - pomysłowe półki, schowki, głębokie szuflady, systemy cichego domykania, oświetlenie i inne. Decydując się na wykonanie ich na wymiar zyskujecie Państwo niebanalny i oryginalny wystrój wnętrza, w pełni dostosowany do swoich potrzeb. Wykorzystacie każdy centymetr powierzchni w najbardziej praktyczny sposób. Tego nie zapewni Wam zestaw kupiony w sklepie.


Zajmujemy się także projektowaniem i wykonawstwem innych mebli na zamówienie, w tym sklepowych regałów, półek i szaf dla aptek, biur czy zabudowy wnęk w dowolnych pomieszczeniach. To wyposażenie, które będzie Wam służyło przez długie lata.